#КАПУСТАнаШОПІНГ

28.01 - 28.02.2021

Столичний «Даринок» відзначає день народження — 19 років успішної роботи! І анонсує гучне гуляння. Цілий місяць, з 28 січня по 28 лютого, в маркет-молі пройде під слоганом # КАПУСТАнаШОПІНГ, в рамках якої відвідувачі зможуть отримати сертифікати на шопінг загальною номінальною вартістю 500 000 грн. І куди ж дня народження без розваг і музики? Кожні вихідні гостей чекатимуть безкоштовна розважальна програма і жива музика від кавер-груп. Хедлайнер святкування, Jerry Heil, виступить 28 лютого в 17:00. Слідкуйте за соцмережами «Даринку», щоб нічого не пропустити.

День народження у «Даринку», але подарунки дарує сам «Даринок»! Приєднуйтесь до святкування і розіграшу сертифікатів на шопінг в магазинах маркет-молу, номіналом 1 000 кожен. Всього буде розігруватися 500 сертифікатів. Щоб потрапити в список учасників, потрібно зробити три кроки:

1) У зазначений вище період зробити покупку на суму від 1 000 грн одним або двома чеками в сумі.
2) Зареєструвати чек на промостойки біля входу №1 «Даринку» або у головної сцени в зоні Wi-Fi. Після реєстрації отримаєте повідомлення про участь смс-повідомленням зі своїм унікальним номером.
3) Прийти на розіграш, який буде проходити в кілька хвиль: 27 і 28 лютого о 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 і 20:00.

Брати участь можуть тільки повнолітні. Реєструвати можна необмежену кількість чеків.

А щасливчики, які народилися в 2002 році і / або лютому місяці до 2003 року, мають можливість разово зареєструватися для участі в розіграші без чеків — онлайн за посиланням — https://darue.darynok.ua/

Переможці будуть визначені за допомогою рандомайзера Random.org з трансляцією в прямому ефірі на головному екрані «Даринку» в зоні Wi-Fi.

Після кожного сету розіграшів переможецю буде надіслано смс-повідомлення. Отримати свій виграш можна лише в цей же день до 21:00 біля головної сцени «Даринку». Для підтверждення себе як переможця необхідно надати паспорт громадянина України, ІНН, зареєстрований чек та СМС-повідомленя з номером учасника розіграшу.

Переможець повинен заявити про себе особисто. Не допускається залучення третіх особ, в т.ч. близьких родічів!

У разі нез’явлення особи, яка отримала смс-повідомлення про перемогу її унікального номеру, до 21:00 дня проведення розіграшу оголошується факт відсутності цієї/цих особи/осіб, що фіксується у протоколі й вона/вони втрачають своє право на отримання Подарунку та їх номер/а учасників не повертаються у базу.

Подарункові сертифікати, які залишилися не витребуваними Переможцями Акції за результатами проведення розіграшів 27 лютого 2021 року, переходять до розіграшу в сет на 12:00 28 лютого 2021 року. Не витребувані сертифікати за результатами проведення розіграшів 28 лютого 2021 року більше не перерозігруються і анулюються.

Офіційні правила акції за посиланням:
https://docs.google.com/document/d/1GmnlhrPH0ArHFjkzyC3RX8_gel7wyvVlTO-rnp3Dbtc/edit