День закоханих на Даринку

13.02 - 14.02.2021

День закоханих на Даринку в стилізації казки «Красуня і Чудовисько»

13 і 14 лютого маркет-молл «Даринок» перенесе гостей в одну з найромантичніших історій кохання – казку «Красуня і Чудовисько». Гості зустрінуть Белль й звіра, Люм’єра й Гастона; зможуть посидіти за чаюванням, як у середньовічному замку, і власноруч зробити велику вічну троянду на тематичному майстер-класі. Усі активності – безкоштовні.

Зі сторінок казки Шарля Перро зійдуть усі головні герої. І з 12:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi проведуть багато чарівних розваг. Біля сцени управляти святом будуть Гастон, Белль і Чудовисько, щоб усі відвідувачі поринули в шоу мильних бульбашок, скуштували смачної солодкої вати, нанести яскраві тимчасові тату й позувати для сімейного альбому перед фотобоксом, який відразу ж порадує моделей яскравими роздрукованими фотографіями.

А жонглери, барабанщики й аніматори тільки доповнять атмосферу й проведуть віртуозні променади на «Даринку» з 12:30 до 17:30.

Якщо не встигли підготувати подарунок своїй другій половинці або просто любите майструвати власноруч – з 12:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi буде проходити майстер-клас зі створення вічних троянд з гофрованого паперу.

Фанатам квестів також буде чим зайнятися. «Даринок» підготував інтерактивні завдання: відгадуйте локацію на території маркет-моллу за ребусом, фотографуйте це місце й отримуйте призи. Деталі й завдання гості знайдуть на інфостійках біля 1 і 6 входів.

Беручи участь у розважальній програмі та в квесті, відвідувачі отримають місцеву валюту – «хеппіки», які можна обміняти на справжні подарунки в «Хеппі шопі». Призи, як і «хеппіки», можна також виграти, покрутивши колесо фортуни біля 6 входу.

Детально з програмою активностей маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Магнітогорська, 1а (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 21:00.