Valentine`s Sale

04.02 - 15.02.2022

Valentine`s Sale

Наближається найромантичніше свято року — День святого Валентина! Ми знаємо, як важливо цього дня привітати не лише своїх коханих, а й приділити увагу рідним та близьким — найдорожчим серцю людям. У Території Сну є подарунки для кожного! Спеціально до Дня всіх закоханих ми підготували незвичайну акцію, в якій можуть брати участь усі покупці, які здійснюють покупки в період з 04.02.22 р. до 15.02.22 р. (включно).

При оформленні покупки оберіть 2 скретч-картки, зітріть захисні покриття, щоб дізнатися, яку знижку ви отримали. Підсумуйте знижки з двох скретч-карток та використовуйте їх для вигідної покупки*! Готові випробувати удачу? Тоді поспішайте до наших магазинів або на сайт Території Сну.

Можливі підсумкові знижки: 10%, 15%, 20%, 25%, 30%.

*УВАГА!

  • За одне замовлення / покупку надається можливість обрати дві скретч-карти (номінали карток 5%, 10% та 15%). Сумарний відсоток із двох скретч-карток і буде вашою знижкою.
  • Знижка поширюється лише на неакційні товари та не підсумовується з іншими знижками та пропозиціями мережі.

Інструкція для покупців інтернет-магазину:

  • зробіть замовлення на будь-яку суму через кошик або за допомогою наших консультантів (телефоном або через чат);
  • скористайтеся віджетом — натисніть на кольорове коло праворуч на цій сторінці;
  • дотримуйтесь інструкцій доки не отримаєте промокод на вашу знижку;
  • скопіюйте промокод у КОМЕНТАР до замовлення, або повідомте про ваш виграш консультантам інтернет-магазину — знижка буде додана до оформленого замовлення.

Подробиці на сайті: https://bit.ly/3Gkz4mW

МІСЦЕ:  МЕБЛІ,  ДП-11