Свято врожаю

24.09 - 27.09.2020

26-27 вересня в столичному маркет-молі «Даринок», що на Лісовому масиві, пройде святкування врожаю з 2-метровими ляльками овочів. У програмі розваг для дорослих і дітей: безкоштовні майстер-класи з гончарного мистецтва і виробам з полімерної глини, аквагрим, солодка вата, фотозоні, жива музика, конкурси та подарунки всім учасникам. Насолоджуємося восени і веселимося на сезонних івентах!

Тематична анімаційна програма пройде в зоні Wi-Fi і біля 6 входу. Крім вистави, з 12:00 до 18:00, гостям будуть доступні відразу кілька майстер-класів: в зоні WI-FI відвідувачі зможуть навчиться працювати на гончарному крузі і зробити власний глечик, а біля 6 входу майстер даватиме урок зі створення брелків у вигляді овочів — оригінальний подарунок і декор для аксесуарів.

В цей же час художники розпису на тілі будуть наносити аквагрим будь-якої складності в кращих відтінках сезону, а аніматори — пригощати солодкою ватою і дарувати подарунки.

Традиційно, з 12:00 до 18:00 на «Даринку» звучить жива музика. Звукове наповнення цих вихідних зададуть кавер-групи: Oscar Wild, DoobleA, Energy Band і Senoritas, які виступлять на сцені біля 6 входу. На локації також розміститься безкоштовний батут для дітей.