Фото та відеозйомка на Даринку

31.12.2021

Шановні відвідувачі!

На території маркет молу «Даринок» проводиться відкрита (не прихована) професійна фото та відео зйомка.

Відповідно до статті 307 ЦК України фізична особа може бути знята на фото, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

Таким чином, під час проведення публічних заходів території маркет молу «Даринок» згода на зйомку фізичної особи припускається.

Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов’язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

Перебуваючи на території маркет молу «Даринок» Ви даєте свою згоду на таку зйомку та приймаєте ці умови.

Приймаючи дані умови участі в масових заходах на маркет молі «Даринок», розміщені на офіційному сайті, відвідувачі тим самим підтверджують свою обізнаність та згоду з цими умовами.

Маркет мол «Даринок»  має право здійснювати за Вашої мовчазної згоди фото та відео зйомку за Вашої участі. Наголошуємо також, що Ви надаєте згоду маркет молу «Даринок», як власнику знятого матеріалу, публікувати та іншим чином використовувати матеріали зйомки з фізичною особою за умови, якщо ця особа не забороняла зйомку з її участю, хоча могла це зробити.

Дякуємо за розуміння й бажаємо Вам веселого та активного проведення часу на маркет молі «Даринок».