Даринок запускає безкоштовну новорічну програму !

19.12 - 06.01.2021

Пошта Діда Мороза, «Хеппі шоп» і планета Пундик:
Даринок запускає безкоштовну новорічну програму

Написати і відправити лист бажань Дідові Морозу, перенестися на казкову планету Пундик, отримати тематичні призи і проводити час свят в атмосфері веселощів і посмішок. Столичний маркет-молл «Даринок» з 19 грудня по 6 січня запускає розважальну програму з костюмованими спектаклями, ростовими ляльками, конкурсами та подарунками. Кожен день! Все активності — безкоштовні.

Подання розповідає історію міжгалактичного порталу, через який проходять і вступають в силу Нові року. Минулого грудня поломку воріт приховали працівники лабораторії, тому весь 2020 пройшов наперекосяк. До того ж, через неправильну роботу тунелю випадково на Землі виявився Пундик — житель далекої від нашої планети. Професор з лаборантом, заручившись підтримкою гостей «Даринку», беруться допомогти Пундик повернутися до сім’ї і починають портал, щоб 2021 рік повноцінно вступив в свої права. Але на шляху їм варто антагоніст — робот, який хоче залишити все як є. Вистава буде проходити з 19 грудня по 6 січня щодня з 16:00 до 18:00 в зоні Wi-Fi за участю відвідувачів.

Крутити колесо і отримувати подарунки. Маркет-молл «Даринок» відкриває «Хеппі шоп», в якому маленькі гості можуть отримати солодощі або іграшки, беручи участь в лотереї. Якщо ж не вдалося спіймати удачу за хвіст — є можливість купити призи за місцеву валюту — «хеппікі», листи різної номінальної вартості можна заробити, якщо:
• відвідати спектакль «міжгалактичний подорож на планету Пундик»;
• написати листа Діду Морозу з 19 по 31 грудня і зафіксувати у аніматора на локації з 12:00 до 18:00;
• пройти квест (стійки реєстрації у 1 і 6 входів з 12:00 до 18:00);
• викласти пост або сторі з «Даринку» зі спеціальним хештегом # хеппішоп

Заробляйте «хеппікі» і покуйте круті подарунки!