ВЕНЕТО

Ліжка, ортопедичні матраци
ТЕЛЕФОН: 063 880 83 69, 050 545 54 78
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: МЕБЛІ, ДМ-17

Продукція торгової марки Венето – це втілення кращих традицій створення ідеальних товарів для сну. Фабрика стала першою в Україні, яка відкрила нові горизонти на якість нічного відпочинку.

Матраци, ліжка, дивани, подушки Венето вдало поєднують інноваційні технології, відмінний рівень якості і зовнішню презентабельність. Вироби створюються з урахуванням рекомендацій експертів в галузі медицини. З продукцією українського бренду щоранку буде радісним і приємним. Не дивно, що компанія протягом довгого часу залишається лідером на ринку продукції для сну. Її асортимент представлений різноплановими лінійками продуктів. Це не просто зручні ліжка, дивани, матраци. Колекція постійно поповнюється сучасними комплексними рішеннями для комфортних спалень.

Матраци Венето випускаються компанією вже більше чверті століття. Для них використовуються італійські технології, безпечні гіпоалергенні матеріали для здорового сну. У колекції бренду є комфортні меблі для відпочинку. Ортопедичні дивани Венето мають особливу конструкцію спального місця. В їх основі розташовується ортопедичні матраци – безпружинні або пружинні. Основа диванів – букові ламелі або ДСП, для підвищення ефекту. Каркаси виготовляються з натуральної деревини, металу. Механізми трансформації виготовляються на підприємстві компанії. в того ж більшість комплектуючих, призначених для меблів, що випускається на фабриках Венето. На вибір покупців є прямі або кутові розкладні моделі з різними механізмами трансформації.

У компанії прагнуть впроваджувати новітні європейські розробки в сфері індустрії сну. І також, зробити їх доступними для всіх жителів нашої країни. Успіху серед споживачів матраци Венета, а також меблі та приладдя для сну змогли домогтися завдяки бездоганній комфортності, високому рівню виконання. У компанії відзначають екологічності та безпеки виробів для відпочинку. Матеріали, використовувані для виробництва продукції, що закуповуються від перевірених вітчизняних, європейських постачальників.

Купити диван, матрац «Венето» Ви можете в нашому гіпермаркеті. У нас запропонований відмінний вибір аксесуарів для сну і меблів цього популярного бренду.

© 2022 Даринок