Шкафмайстер

Шафи-купе
ТЕЛЕФОН: 073 715 00 11, 050 715 00 11
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: меблі, 2 поверх, 2ДП-6

У нас ви можете замовити шафи купе за індивідуальними розмірами.

Ми є безпосередньо виробником, і не працюємо з дилерами та посередниками, саме це дозволяє нам тримати практично найнижчі ціни, при значно високій якості.
Наша фірма має комп’ютеризоване виробництво, що дозволяє значно знизити собівартість нашої продукції і значно підвищити її якість.

У нас основну роботу виконує комп’ютер, а йому однаково що робити стандартна або нестандартна шафа. У стандартних шафах ми досягаємо тільки безвідходне виробництво. Тому при замовленні стандартної шафи Ви можете без жодних доплат конструювати внутрішні наповнення як на замовлення. Стандартні шафи тут.
Ми займаємося не лише виготовленням шаф, а й розробкою нових ідей дизайну та створенням комп’ютерних програм у цій сфері. Нашими програмістами було написано спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому ми абсолютно позбулися розумової роботи навіть за складних проектів.
Ми розробили і запатентували скошену шафу!

Скошена шафа відрізняється від звичайної тим, що вона має ліворуч і праворуч різну глибину, а вертикальні перегородки створюють внутрішні секції різної глибини. Саме це дозволяє значно заощадити житловий простір.

© 2024 Даринок