«Сільпо»

Продуктовий супермаркет
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: ПРИКАСОВА ЗОНА, 09:00-20:00

Графік роботи :  09:00 – 21:00

Новий «Сільпо» в стилі Шовковий шлях.

Мережа супермаркетів «Сільпо» – місце, де ми створюємо особливу атмосферу, в якій вибір продуктів перетворюється на задоволення. Ми подбали про те, щоб кожен гість міг знайти товари на свій смак: від продуктів на щодень – виключно свіжих та якісних, до вишуканих делікатесів і солодощів Власної кондитерської.
Особливу увагу ми приділяємо продуктам власних торгових марок, самостійно знаходимо надійних виробників і контролюємо всі етапи: від вибору сировини до логістики. Це дає нам можливість зменшити витрати на виробництво, а нашим гостям – насолоджуватись якістю за розумною ціною.
Експерти Власного імпорту постійно знаходять цікаві новинки в різних куточках світу, більшість з яких ви зможете придбати тільки в «Сільпо». Любителі натуральних фермерських продуктів можуть завітати до «Лавки традицій»®, для якої ми обираємо тільки натуральні продукти, виготовлені за традиційними технологіями.
За покупки в «Сільпо» гості отримують приємні винагороди, тому з карткою «Власного Рахунку» вони стануть ще вигіднішими.
У «Сільпо» ми дбаємо про те, щоб ви завжди обирали лише з кращих продуктів та отримували задоволення від покупок.

© 2023 Даринок