Майстерня гостинності «Дім посуду»

Посуд
ТЕЛЕФОН: 0 (800) 33 11 17
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: Прикасова зона, БР-47

Майстерня гостинності «Дім посуду» — це столовий посуд та аксесуари зі склокераміки, кераміки та порцеляни, столові прилади з високоякісної нержавіючої сталі, келихи, стакани, глечики та карафа, розкішно декоровані золотом і платиною. Посуд на будь-який смак і стиль для урочистих випадків і на кожен день.

Ножі й кухонні аксесуари, пательні та каструлі виконані з корозійностійкої сталі й литого алюмінію і підходять для всіх видів плит, враховуючи індукційні.

Якість, стиль, лаконічність форм і продуманість деталей посуду не залишить вас байдужими. А за допомогою професіоналів консультантів Ви зможете підібрати такий посуд та аксесуари, які б гармонійно вписалися у дизайн вашого дому, доповнивши його інтер’єр і ставши родзинкою загальної картини.

Бренды Astera, Lessner, Wimax, Simax, Luminarc, Bohemia та інші чекають на Вас у Майстерні гостинності «Дім посуду» — місце БР-49 .

Єкспертний підхід в усьому!

Майстерня гостинності «Дім посуду» — це товари для приготування і зберігання, подачі і сервіровки, а також декору інтер’єру Вашої кухні і їдальні. Найширший асортимент від провідних торгових марок Астера, Міліка (фарфор), Лесснер і Вінсент (сковороди, каструлі, столові прилади), Богемія (келихи), Вілмакс (ресторанний посуд), Люмінарк (столовий посуд і ємності для зберігання), Сімакс (посуд для запікання).

Майстерня гостинності «Дім посуду» — це різноманіття форм і стилів якісного товару на будь-який смак і для будь-якого інтер’єру.

© 2024 Даринок