Cleary’s – maple syrup

Кленовий сироп
ТЕЛЕФОН: 383 18 11, 095 014 45 82
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: Прикасова зона, ОБР

Cleary’s відомий широким асортиментом продукції, включаючи 100% -ний натуральний органічний кленовий сироп, кленовий цукор, кондитерські вироби, печиво і спреди, більшість з яких є кошерними.

Ви можете бути впевнені в одному: «Якість для Cleary’s той же, що кленовий лист для Канади».

Наша компанія є ексклюзивним представником торгової марки Cleary’s в Україні. Ми маємо всі передбачені законодавством України сертифікати, дозволи і висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Наш кленовий сироп не містить ніяких добавок, барвників, консервантів, підсилювачів смаку і є абсолютно натуральним і органічним продуктом.

Кленовий сироп – одне з найпопулярніших корисних солодких ласощів в Канаді і США. Їм поливають млинці та оладки, додають в каву і чай, в морозиво і коктейлі, в всіляку випічку. Кленовий сироп люблять дорослі і діти. Він не викликає алергії. Рекомендується навіть деабетікам як замінник цукру.

Кленовий сироп є 100% натуральним органічним продуктом і серйозною альтернативою цукру, містить корисні вітаміни і мінерали, включаючи марганець, рибофлавін, цинк і калій.

Кленовий сироп – натуральний джерело енергії, що забезпечує організм простими вуглеводами, які легко розщеплюються в глюкозу.

Кленовий сироп містить 54 різні антиоксиданти. Антиоксиданти захищають клітини від окисного пошкодження вільними радикалами.

Кленовий сироп – відмінне джерело марганцю і цинку, двох мінералів життєво важливих для відновлення м’язів. 1/4 склянки кленового сиропу забезпечує 100% денну норму марганцю, і 18% денної норми цинку.

© 2021 Даринок