Beurer

Товари для здоров'я та комфорту
ТЕЛЕФОН: 050 456 88 30
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: ПРИКАСОВА ЗОНА, ОБР-12

Бойрер- ваш найкращий вибір для здорового способу життя

Beurer – європейський лідер в сфері приладів для здоров`я і комфорту з 1919 року з успішною дистрибуцією в 160 країнах світу.

Понад 100 років німецька компанія Бойрер створює якісну техніку для краси, комфорту і здоров`я.

Підлогові і кухонні ваги, зволожувачі та очищувачі повітря, електрогрілки, масажери для тіла і для ніг, косметичні дзеркала, техніка для манікюру, фени та мультистайлери, прилади для догляду за немовлятами, б`юті гаджети, фітнестрекери, електростимулятори – сучасні надійні товари цього А-бренду заслужили довіру і любов покупців.

Створіть комфортний клімат і чисте повітря вдома, контролюйте вагу точно із задоволенням, покращуйте ефективніть тренувань та розслабляйте м`язи масажем, позбавляйтесь болю у суглобах, зігрівайте постіль для спокійного сну, піклуйтесь про красу шкіри та волосся, забезпечуйте легкий догляд за немовлям. Завдяки техніці Бойрер це можливо, надійно та просто задля гарного самопочуття та здоров`я.

Співробітники beurer.com.ua люблять Бойрер та особисто користуються цими приладами і радо проконсультують вас щодо найкращого вибору гаджетів для здорового способу життя, комфорту та краси. Приємних вам покупок, подарунків та результативного користування!

© 2024 Даринок