Bed4you

Ліжка та матраци
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: Меблі, 1 поверх, ДП-6

bed4you – молодий сучасний бренд на українському ринку товарів для сну.

Будучи офіційним представником найбільших європейських виробників ортопедичних матраців і текстилю для спальні, ми пропонуємо надзвичайно широкий асортимент продукції різного цінового діапазону.

 

Лінії м’яких і дерев’яних ліжок, виготовлених за ексклюзивним замовленням для нашої фірмової мережі, виконані у різноманітних стильових і кольорових рішеннях та гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, м’яко доповнюючи його або надаючи яскравого акценту приміщенню.

 

Модельний ряд високотехнологічних ортопедичних матраців, який пропонує наша компанія, відрізняється виключно високоякісними наповнювачами і відповідає найсуворішим міжнародним нормам. Різноманітність колекцій дозволить вибрати ідеальний варіант з урахуванням індивідуальних потреб організму та особистих уподобань щодо рівня комфорту.

 

У наших фірмових салонах також доступний широкий вибір подушок, наматрацників, постільної білизни, супутнього текстилю та товарів для декору спальні. Наші комплексні рішення для спальні допоможуть створити у вашому будинку особливу стильну естетику та затишну атмосферу.

 

Всю продукцію bed4you відрізняє високий рівень якості, надійність, оригінальний дизайн, використання передових технологій та найвищий рівень безпеки. Ми здійснюємо прямі поставки з Іспанії, Італії, Туреччини та гарантуємо екологічну чистоту матеріалів і відповідність міжнародним сертифікатам якості.

© 2024 Даринок