Bad 4 You

Ліжка та матраци
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: Меблі, 1 поверх, ДП-6

Компанія Bed4You — це ортопедичні матраци, ліжка, меблі і аксесуари для спалень. Це ваш здоровий і правильний сон в оточенні краси та затишку.

Ми починали в 2004 році як представники білоруського бренду ортопедичних матраців Vegas. З тих пір наш асортимент значно розширився: ексклюзивні ліжка, меблі для спалень, авторська лінійка матраців, розроблена спільно з італійськими майстрами, подушки — все, що необхідно для комфортного, здорового і красивого сну.

Якісний сон невід’ємний від гарного інтер’єру

Спати має бути не тільки комфортно, а й красиво. Щоб забезпечити дійсно цікаві дизайнерські рішення, ми регулярно відвідуємо міжнародні виставки в нашій сфері, збираємо свіжі ідеї, відстежуємо тренди, підбираємо виробників, які готові втілювати наші проекти на максимальному рівні якості.

В результаті в магазинах Bed4You щороку з’являється щось нове і особливе, чого досі не було на ринку.

Наші покупці завжди отримують більше, ніж очікують

Ми пропонуємо продукт, який виглядає дорожче, ніж коштує. Ми пишаємося його якістю: наші матраци та меблі служать довше і забезпечують більший комфорт, ніж аналоги в тій же ціновій категорії.

І ми абсолютно впевнені в своїх товарах, тому даємо на них широку гарантію, а в разі необхідності — забезпечуємо максимально швидкий ремонт або заміну.

Bed4You — це роздрібна мережа магазинів. Тому кожен покупець отримує можливість вибирати ліжко та матрац наочно і буквально приміряти на себе, яка модель виявиться для нього самої комфортної. Це важливо, оскільки матраци і меблі — покупки не на один десяток років.

Ми щиро радіємо, коли наші клієнти рекомендують магазини Bed4You близьким і самі повертаються за новими покупками. Це означає, що наша місія — робити сон людей здоровим, красивим і щасливим — виконана успішно.

© 2023 Даринок