Fly park

Атракціони та зони активностей для дітей
ГРАФІК РОБОТИ: 10:00 - 20:00
ТЕЛЕФОН: 066 888 74 77, 093 888 74 77, 097 888 77 07
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: МАЛЕЧА, 2 ПОВЕРХ

Локація поєднала в собі розваги для різних вікових груп і клубів «за інтересами». На території парку можна провести цілий день, постійно змінюючи вид активності. У розташуванні гостей:

  • лабіринт з басейном і кульками;
  • ігрові будиночки, машинки, толокар та тарзанка;
  • батутна зона для дітей і дорослих з поролоновою ямою;
  • майданчик з Xbox і VR-технологіями;
  • TikTok-зона з професійним обладнанням для створення контенту;
  • регулярні майстер-класи та інтерактивні програми з аніматорами.

Дитячі дні народження в окремих банкетних кімнатах

Крім атракціонів, майданчик пропонує 6 банкетних кімнат, кожна оформлена в окремій креативній стилістиці. Чому б імениннику самому не вибрати, задувати свічки серед ляльок LOL або супергероїв, в світі історії «Хоробре серце» або «Варкрафт».

Кафе з власним фірмовим кондитерським цехом

Відновити сили після активного проведення часу можна в місцевому Fly Cafe. В меню гості знайдуть салати, супи, піцу, пюре і картоплю фрі, парові котлети і відбивні, гарячі сковорідки, млинці та вареники з різними начинками.

Кондитерський цех пропонує як готові десерти, так і можливість зробити солодощі на замовлення з будь-яким декором. Наприклад, з коханим мультяшним героєм малюка.

Комфорт та безпека

Відпочинку і грі нічого не повинно заважати. Тому парк облаштований гардеробом та шафками для зберігання.

Вхід на територію тільки в шкарпетках або капцях. Одяг повинен бути без металевої фурнітури і гострих деталей: вибирайте речі, які не заважатимуть активних рухів дитини.

На сторожі порядку на всій території чергують інструктори. Вартість квитка включає послугу нагляду за дитиною, але відповідальність за стан здоров’я дитини несуть супроводжуючі. Крім того, можна замовити послугу няні за додаткову оплату.

Для кожного атракціону і зони діють певні обмеження відвідування і правила користування. Ознайомитися з ними можна на інформаційних дошках або у інструкторів.

 

Графік роботи Fly Park в маркет-молі «Даринок»: кожен день з 10:00 до 20:00.

У святкові та вихідні дні працюємо до 20:00.

Ціни на квитки:

Ціни на вхід для дітей в будні дні — 200 грн, у вихідні — 250 грн.

Дорослі проходять безкоштовно як супроводжуючі.

Для дітей з обмеженими можливостями та багатодітних сімей вхід в будні дні — 100 грн, у вихідні дні — 150 грн. Для отримання знижки необхідно пред’явити свідоцтво.

 

 

© 2023 Даринок