Tonny snack

Високоякісні світові закуски
ГРАФІК РОБОТИ: 10:00 - 20:00
ТОРГОВЕ МІСЦЕ: Вхід №6

 

TONNY snack, концепція стріт-фуду, що поєднує ідеї, почерпнуті з усього світу.
TONNY snack — це високоякісні світові закуски (льєжські вафлі, французький хот-дог, вафель об’ємної фігурної форми з наповнювачами, цукрова кукурудза, кава та напої) з дотриманням високих стандартів якості приготування, підбором натуральних інгредієнтів і збереженням унікальних смакових властивостей.
Льєжські вафлі — кулінарна візитна картка Бельгії. Подається вафля зазвичай з смакової поливанням — топінгом. Це один з кращих світових солодких  делікатесів. Особливість льежских вафель полягає в додаванні «спеціальних» термостійких великих шматочків цукру в тісто («цукрові перлини»). Завдяки цим перлин вафлі мають приємну хрустку скоринку, а в середині залишаються м’якими.
Хот-дог — найдемократичніша страва в світі. З 1860 року в ньому навіть більше американського, ніж в яблучному пирогу, так як тривіальні, на перший погляд, сосиски в булці об’єднують в собі все, що дорого звичайному американцеві, в тому числі і історію цієї країни.  Хот-догів існує безліч варіацій, але класичний американський «хот-дог» це — сосиска в булці і соус (кетчуп або гірчиця). Ми нашим відвідувачам пропонуемо французький хот-дог, в якому булочка має спеціальний отвір з боку.
Також ми пропонуємо вафлі об’ємної фігурної форми з наповнювачами:
• Чіз гриль (з сиром Сулугуні)
• Шоко гриль (з шоколадом)
• Черрі гриль (зі свіжою вишнею)
• Сосиска гриль
• Чікен чіз гриль (курка з сиром сулугуні)
• Яблоко з корицею грильНаше МЕНЮ:
— Льєжські вафлі
— Хот-доги
— Трубочки з різноманітними наповнювачами
— Паніні
— Кукурудза у стакані
— Попкорн
— Холодні напої
— Кава

Хот-дог — найдемократичніша страва в світі. З 1860 року в ньому навіть більше американського, ніж в яблучному пирогу, так як тривіальні, на перший погляд, сосиски в булці об’єднують в собі все, що дорого звичайному американцеві, в тому числі і історію цієї країни. Хот-догів існує безліч варіацій, але класичний американський «хот-дог» це — сосиска в булці і соус (кетчуп або гірчиця).

Наше МЕНЮ:
— льєжські вафлі
— ход-дог
— бургери
— паніні
— кукурудза
— холодні напої
— кава

© 2024 Даринок