Tonny snack

Високоякісні світові закуски
ГРАФІК РОБОТИ: 10:00 - 20:00

TONNY snack — це високоякісні світові закуски (бельгійські льєжські вафлі, американський і французький хот-дог, кава та напої) з дотриманням високих стандартів якості приготування, підбором натуральних інгредієнтів і збереженням унікальних смакових властивостей.

Льєжські вафлі — кулінарна візитна картка Бельгії. Подається вафля зазвичай з смакової поливанням — топінгом. Це один з кращих світових солодких делікатесів. Особливість льежских вафель полягає в додаванні «спеціальних» термостійких великих шматочків цукру в тісто ( «цукрові перлини»). Завдяки цим перлин вафлі мають приємну хрустку скоринку, а в середині залишаються м’якими.

Хот-дог — найдемократичніша страва в світі. З 1860 року в ньому навіть більше американського, ніж в яблучному пирогу, так як тривіальні, на перший погляд, сосиски в булці об’єднують в собі все, що дорого звичайному американцеві, в тому числі і історію цієї країни. Хот-догів існує безліч варіацій, але класичний американський «хот-дог» це — сосиска в булці і соус (кетчуп або гірчиця).

Наше МЕНЮ:
— льєжські вафлі
— ход-дог
— бургери
— паніні
— кукурудза
— холодні напої
— кава

© 2023 Даринок