Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Senator
Графік роботи 10:00-20:00
Телефон 066 702 70 07
Місце Бульвар, БР-29

Успішність у всіх починаннях та символ доброго смаку — правильний вибір стильних і впевнених у собі чоловіків!

Вишуканий стиль і впізнаваний неповторний стиль — відмінна «фішка» дизайнерів Франції та Італії. Кожен, хто пильно стежить за всіма новинками в світі моди, напевно знає, що кожне їхнє творіння ідеально поєднує в собі витончений шик, почуття міри і аристократичну респектабельність. Абсолютно всі моделі, представлені в товарний асортимент мережі магазинів чоловічого одягу Senator, створені з розкішних тканин, відрізняються якісним пошиттям і широкої колірної гами. Вони створені таким чином, щоб керівники вищої ланки і успішні підприємці завжди і всюди почувалися максимально зручно, комфортно та презентабельно.

Якщо Вам необхідно купити чоловічий одяг в Києві — У нас ви знайдете колекції одягу, які цілком і повністю відповідають всім без винятку сучасним вимогам примхливої ​​та настільки мінливої ​​моди, тим самим відповідаючи сверхинтенсивного ритму життя і образу сильного і успішного чоловіка! Відвідавши магазини чоловічого одягу Senator, ви завжди можете придбати найостанніші і найактуальніші новинки чоловічої моди, які постають перед покупцями в атмосфері закінченого і сверхпродуманного образу. Багатий товарний асортимент, різні рішення в плані стилю ділового одягу — від вічної класики аж до вільного стилю casual, що відрізняється вираженою елегантністю в повсякденному житті.