Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Divanoff
Графік роботи 10:00-20:00
Місце Меблі, 2 поверх, 2ДМ-24

Меблевий магазин Диванофф — пропонує вам широкий вибір м’яких та корпусних меблів для облаштування вашої кімнати зі смаком. У нас ви знайдете те, що найбільше підходить інтер’єру і внутрішнього оздоблення вашої квартири або будинку. Тут і лаконічні моделі диванів в ультрасучасних, відповідних поточному часу формах, і традиційні дивани в дусі «класицизму», і химерні дивани в стилі «бароко».
Меблі Диванофф безпечні для здоров’я — дуже важливо.
Для виробництва меблів, реалізованої на сайті divanoff.com.ua, використовуються традиційні, безпечні в екологічному плані матеріали і міцна меблева фурнітура, що дозволяє бути впевненим у високій якості продукції. Відвідайте нас, і ви не розчаруєтеся, ви знайдете гарні і надійні: дивани і диван-ліжка для сну. Вони буде вам до душі, прикрасять вашу головну кімнату відпочинку і прослужать багато років. А сервісна служба доставляє куплену по Києву, Київській області та перевізником по Україні.

Диванофф — висока якість продукції!