Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Morison atelier & Kigurumia
Графік роботи 10:00-20:00
Телефон 097 296 24 22 Morison atelier
050 032 79 77 Kigurumia
Місце Бульвар, ОБР-14

Morison atelier — ательє шкіряних аксесуарів з італійських і французьких матеріалів з можливістю персоналізації.
Логотип MORISON багато говорить про наш бренд. Зізнаємося, ми створили його на рівному місці. Але додали важливу деталь — наконечник пера як можливість гравіювання і нанесення на ремінь, гаманець або блокнот будь-якого тексту, зображення або логотипу. Ми спакували кожен виріб в фірмовий лляної мішечок або дерев’яну коробку. Це не гра за увагою до деталей. Для нас важливо, щоб ви тримали в руках не тільки якісну річ, але і гарну настільки, щоб купувати її і себе, і на подарунок близьким, дорогим і улюбленим людям.

Аксесуари MORISON — це лаконізм, єдність з природою, вічні цінності і класичні форми, які обов’язково оцінять справжні шанувальники досконалості!

Kigurumia — піжами і тапочки у вигляді тварин і мультгероев.
Піжама кігурумі — це неймовірно комфортна і теплий одяг для сну. Зроблені за мотивами улюблених героїв мультфільмів і коміксів, піжами кігурумі з м’якого флісу подарують вам відчуття неймовірного затишку і розслаблення.