Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Територія мінімальних цін
Графік роботи 10:00-20:00
Місце прикасова зона Фуршет

«ТМЦ» — це унікальна територія стилю, де продавці-консультанти познайомлять вас з новими колекціями та допоможуть підібрати товар під будь-який образ чи подію у вашому житті. Демократичність цін вас приємно здивує!

В магазинах «Територія мінімальних цін» Ви зможете знайти все необхідне як для дітей, так і для дорослих. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробникам з усього світу, такими як Україна, Туреччина, Польща та Китай, тому у наших торгівельних мережах завжди великий асортимент товару, який оновлюється щотижня. Кожен із наших магазинів має свій дизайн, для зручності пошуку товару всі торгові зали розділені на окремі відділи, а привітний та кваліфікований персонал завжди допоможе Вам зробити правильний вибір.

Наша основна мета — це надати можливість всім людям, незалежно від рівня доходів, виглядати гарно та стильно, тому ми цінуємо кожного покупця і вкладаємо багато сил та любові у розвиток магазинів. Завітайте до нас та переконайтесь, що в наших магазинах «Територія мінімальних цін» тільки якісний товар за доступними цінами!