Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Kедр House
Графік роботи 10:00-20:00
Телефон 067 503 3996
Місце Меблі, 2ДП-6

Студія меблів «КЕДР-HOUSE»

ЧОМУ МИ:

Індивідуальний підхід — можливість зміни розмірів або конструкції майже будь-якого елементу кухні від виробника на замовлення без збільшення вартості.

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ — власне виробництво кухонь на сучасному обладнанні з дотриманням всіх технологічних норм і з використанням сертифікованих матеріалів і комплектуючих.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН — партнерство з «законодавцями кухонної моди» з Польщі, Білорусії, Італії (фасади), дозволяють нам пропонувати бездоганні за якістю, але недорогі, в порівнянні з іншими українськими виробниками кухні, не кажучи вже про імпортних меблів.

ДОСВІД ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ — 14 років бездоганної роботи виробника «Кедр» на меблевому ринку Києва і області.

ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ — відсутність посередників і накруток. Наші кухні дійсно недорогі, і не тільки в порівнянні з імпортними меблями, але і з українськими аналогами.

Дотримання стандартів якості продукції та послуг, взаємоповага, чесність, виконання всіх узятих на себе зобов’язань, відкритість по відношенню до клієнтів, партнерів і конкурентів-основні принципи нашої роботи!

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!