Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
Home is
Графік роботи 10:00 - 20::00
Телефон 068-414-7515
050-988-1575
Місце Меблі, 2 ДП-10

Home is … кращі меблі, текстиль, декор, освітлення.
Інтернет магазин меблів, декору, текстилю та освітлення на будь-який смак і гаманець. Ми збираємо в одному місці всі найцікавіші моделі і колекції, щоб Ви могли знайти те що ідеально впишеться в Ваш будинок.
Home is … економія грошей.
Всі ціни в нашому інтернет магазині приємно Вас здивують. Ми завжди знаємо яка фабрика може зробити дешевше, і обов’язково запропонуємо її Вам. Ми знаємо всі сильні і слабкі сторони меблевих фабрик і виробництв. Головна мета для нашої команди — створити комфорт і затишок Вашого будинку за розумну вартість.
Home is … економія часу.
Ми знайдемо всі. Будь-які меблі, яку Ви бачите ідеальної для свого будинку доступна в нашому інтернет магазині меблів та інтер’єру. Якщо Ви чогось не знайшли на сайті, то просто зателефонуйте і ми знайдемо це для Вас.
Home is … професійна допомога.
Команда нашого магазину завжди готова надати Вам повну інформацію про Фабриці, матеріалах, фурнітурі, особливості виробництва і всіх нюансах, які Вам необхідно врахувати, купуючи меблі для Вашого будинку.
Home is … багаторічний досвід.
Ми готові поділитися з Вами своїми знаннями та навичками в підборі меблів, декору, текстилю та освітлення для Вашої оселі. В Україні дуже багато виробників і імпортерів. Ми працюємо тільки з перевіреними фабриками, що мають всі необхідні сертифікати якості та санітарно-епідеміологічні висновки.
Home is … індивідуальні рішення для Вас.
У нашій команді є професійні і креативні дизайнери по меблів та текстилю. Якщо Вам не вдасться підібрати необхідні меблі, текстиль, декор з уже наявного асортименту на сайті ми готові розробити і втілити в життя індивідуально Ваш проект.
Home is … атмосфера, затишок, комфорт та правильно використані час і гроші.