Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
brabrabra
Графік роботи 10:00-20:00
Місце Бульвар, БР-9

Мультибрендові магазини нижньої білизни brabrabra – це територія впевненості в собі. Ми впевнені, що кожна жінка красива та індивідуальна, вона повинна позбутися всіх комплексів заниженої самооцінки.
brabrabra надає можливість якісно приміряти білизну при хорошому освітленні, в комфортних умовах, де можна не лише наряджатись, а і сфотографуватись, і почувати себе комфортно і природньо. Для вибору жінкам потрібні місце та час, на якому всі завжди економлять.
Ексклюзивно в магазинах brabrabra представлена торгова марка Silenza. Зручні посадки, різноманіття кольорів, форм і текстур. Зустрічай нову базову колекцію торгової марки Silenza «кольоровий комфорт», в brabrabra впевнені, що базові колекції не повинні бути одноманітними. Розфарбуй своє життя з brabrabra.