Магазини

Маркет молл Дарынок - уникальное место для шоппинга, где представлено 3 500 магазинов, бутиков и торговых мест. Здесь вы найдете широкий выбор мужской и женской одежды, обуви, аксессуаров, изделия их кожи и меха, свадебные и вечерние наряды, детские товары, мебель и многое другое.

повернутися в каталог
BigMag
Графік роботи 10:00-20:00
Місце Бульвар, ОБР-14

Магазин Bigmag пропонує  відвідувачів великий вибір оригінальної техніки бренду Apple. Наш сервіс відрізняється високою якістю (ми продаємо тільки оригінал), продукція — продуктивністю, вигідною ціною, наявністю гарантії, повною комплектацією. Ми є авторизованим представником компанії Еппл в Україні.

Корпорація Apple є одним з найбільших американських компаній, що беруть участь у виробництві електронних приладів і комп’ютерів. Такі продукти, як:
— Macbook
— iPad
— iPhone
— Apple Watch
А також аксесуари до техніки Apple назавжди змінили обличчя комп’ютерної техніки, не тільки через їх корисних переваг, але і через специфічну і унікальною естетики. Устаткування компанії Епл вже встановила певні стандарти, до яких сьогодні також прагнуть і інші виробники.
Продаж оригінальних пристроїв Еппл — основна спеціалізація компанії «БігМаг».