Великий асортимент послуг

Мы предлагаем вам полный спектр услуг: банковские и кредитные услуги, салоны красоты, ремонт одежды и обуви, химчистка, изготовление ключей, ювелирная мастерская, ремонт мобильных телефонов, туристические услуги, фотоуслуги, упаковка подарков и многое другое.

повернутися в каталог
Чемпіончик
Графік роботи 10:00-20:00
Телефон (097) 257-37-28
(063) 588-81-93
Адрес зал б, 2 поверх

Дитяча перукарня «Чемпіончік» забезпечує 100% підхід і увагу Вашим дітям, це вигідно відрізняє нас від інших перукарень міста, які надають послуги «всім», і при цьому мало враховують переваги та інтереси дітей.
В нашу перукарню Ваша дитина буде йти з радістю, адже тут у нього є можливість бути підстриженим в процесі перегляду улюблених мультфільмів, граючи на планшеті або сидячи в спортивній машинці — кріслі, зовсім забувши про мету візиту. Дитяча радість — це важливо і вона, результат нашої роботи.
Наші майстри мають великий досвід роботи з дітьми, навіть самими маленькими.
І ще, що дуже важливо, інструменти обробляються після кожного клієнта, а всі косметичні засоби та обладнання абсолютно безпечні для дітей.
Ми гарантуємо — висока якість сервісу і гарний настрій діток !!!
Час, проведений з «Чемпіончік» — дарує юним клієнтам море веселих емоцій, а батькам — посмішки, довгоочікувані хвилини відпочинку і … вільний WiFi!

Наші послуги:
— стрижки
— зачіски
— вибривання малюнків
— Прокол вух безшумною американською системою

Подаруйте своїй дитині незабутні емоції:
— крісло-машинка
— веселі папужки
— улюблені мультфільми
— безліч іграшок