Великий асортимент послуг

Ми пропонуємо вам повний спектр послуг: банківські та кредитні послуги, салони краси, ремонт одягу та взуття, хімчистка, виготовлення ключів, ювелірна майстерня, ремонт мобільних телефонів, туристичні послуги, фотопослуги, упаковка подарунків і багато іншого.

Тип послуги:

Великий асортимент послуг

В асортимент послуг на Даринку входять банківські послуги, логістичні послуги, салони краси, дитяча перукарня, салони експрес манікюру, масажний кабінет, послуги з бронювання та купівлі квитків, ремонту одягу .

Чемпіончик

Дитяча перукарня «Чемпіончік» забезпечує 100% підхід і увагу Вашим дітям, це вигідно відрізняє нас від інших перукарень міста, які надають послуги «всім», і при цьому мало враховують переваги та інтереси дітей.
В нашу перукарню Ваша дитина буде йти з радістю, адже тут у нього є можливість бути підстриженим в процесі перегляду улюблених мультфільмів, граючи на планшеті або сидячи в спортивній машинці — кріслі, зовсім забувши про мету візиту. Дитяча радість — це важливо і вона, результат нашої роботи.
Наші майстри мають великий досвід роботи з дітьми, навіть самими маленькими.
І ще, що дуже важливо, інструменти обробляються після кожного клієнта, а всі косметичні засоби та обладнання абсолютно безпечні для дітей.
Ми гарантуємо — висока якість сервісу і гарний настрій діток !!!
Час, проведений з «Чемпіончік» — дарує юним клієнтам море веселих емоцій, а батькам — посмішки, довгоочікувані хвилини відпочинку і … вільний WiFi!

Наші послуги:
— стрижки
— зачіски
— вибривання малюнків
— Прокол вух безшумною американською системою

Подаруйте своїй дитині незабутні емоції:
— крісло-машинка
— веселі папужки
— улюблені мультфільми
— безліч іграшок

Детальніше