Кафе

Для вашего удобства на территории Дарынка множество фуд-кортов, уютных кафе, ароматных кофеен, где умеют варить настоящий кофе. А еще у нас есть шампанерия, где можно отведать изысканные угощения под бокал игристого шампанского.

повернутися в каталог
Tonny snack
Графік роботи 10:00-20:00
Адрес Вхід №6 та Вхід №1

TONNY snack — це високоякісні світові закуски (бельгійські льєжські вафлі, американський і французький хот-дог, кава та напої) з дотриманням високих стандартів якості приготування, підбором натуральних інгредієнтів і збереженням унікальних смакових властивостей.

Льєжські вафлі — кулінарна візитна картка Бельгії. Подається вафля зазвичай з смакової поливанням — топінгом. Це один з кращих світових солодких делікатесів. Особливість льежских вафель полягає в додаванні «спеціальних» термостійких великих шматочків цукру в тісто ( «цукрові перлини»). Завдяки цим перлин вафлі мають приємну хрустку скоринку, а в середині залишаються м’якими.

Хот-дог — найдемократичніша страва в світі. З 1860 року в ньому навіть більше американського, ніж в яблучному пирогу, так як тривіальні, на перший погляд, сосиски в булці об’єднують в собі все, що дорого звичайному американцеві, в тому числі і історію цієї країни. Хот-догів існує безліч варіацій, але класичний американський «хот-дог» це — сосиска в булці і соус (кетчуп або гірчиця).

Наше МЕНЮ:
— льєжські вафлі
— ход-дог
— бургери
— паніні
— кукурудза
— холодні напої
— кава