Кафе

Для вашего удобства на территории Дарынка множество фуд-кортов, уютных кафе, ароматных кофеен, где умеют варить настоящий кофе. А еще у нас есть шампанерия, где можно отведать изысканные угощения под бокал игристого шампанского.

повернутися в каталог
Два Гуся
Графік роботи 10:00-20:00
Адрес зал Г, 2 поверх

Дизайн інтер’єру закладу «Два Гуся» виконаний в кольоровій гамі легких відтінків зеленого і бузкового кольорів з використанням живої зелені, що робить простір повітряним і світлим.

Поєднуючи кращі традиції української та європейської кухні, ресторан задовольнить найвибагливішого клієнта. Різноманітність меню ресторанів «Два Гуся» дозволяє людині швидко поснідати, ситно пообідати і спокійно повечеряти.

Український борщ і солянка, картопля по-ірландськи і м’ясо по-французьки, салати «Цезар» і «Олів’є» — це тільки мізерна частина всього переліку страв, які наші кухарі щодня готувати для всіх, хто хоче харчуватися смачною, а головне, здоровою , їжею.

Відкриття даного закладу дозволить всім відвідувачам Даринок не тільки зробити необхідні покупки, але і поласувати смачними стравами.